Trendy na jeseň/zimu 2015

by - 08 septembra

Ahojte, 
slnečné a teplé dni vystriedali chladnejšie, čo pre fashionistky znamená, že prichádza jeseň a nové kolekcie všade tam, kde sa pozriete. Na jeseni zbožňujem rannú vôňu vzduchu, ktorý vonia po nových zážitkoch a radostiach. S jeseňou prichádzajú mäkké svetríky, sexi čižmy a teplé kabáty. Vôňa čerstvo upečených gaštanov, chutné latté v príjemnom podniku ale aj škola a iné povinnosti. Trendy sa stále menia, no zopár základných jesenných kúskov ostáva naveky. Kúsky, ktoré využije školáčka, ale aj úspešná podnikateľka. Kúsky, do ktorých sa oplatí investovať. :)1. KVALITNÝ VLNENÝ KABÁT: 

Kabát sám o sebe je znakom luxusu. Ženy v kabáte vyzerajú dominantne, ale aj zraniteľne, anjelsky ale aj diabolsky. Kabát dokáže zázraky s postavou, vyformuje ju a dodá ženskosť. V skrini každej ženy by mal byť v hnedej, čiernej, sivej alebo ťavej farbe. Túto sezónu investujte do ťavej farby. Krásne karamelové odtiene rozžiaria a dodajú potrebnú žiaru. Veľmi pekné kúsky nájdete v HM, Clockhouse, New yorkeri, Mangu alebo v Lindexe.


Kabát: MANGO (139,99 EUR)                                               Kabát: HM (59,99 EUR)

2. ROLÁK: 

Na túto a ďalšie sezóny nevyhnutnosť. Pekne tvaruje krk, v chladných dňoch zahreje a ako bonus vyzerá superštýlovo. Vyberajte si roláky z kvalitných materiáloch, aby Vás neškrabali ani netlačili. Mojimi obľúbencami sú roláčiky z HM a Lindexu. Za prijateľné ceny a v krásnych farbách. :)

Rolák: HM (9,99 EUR)
                                           Rolák: LINDEX (14,95 EUR)


3. KLOBÚK: 

Vlnený v čiernej alebo bordovej farbe je topka. Tiež klobúky v sivej alebo modrej farbe sú prudko nositeľné. Klobúky pristanú každej z nás, len treba nájsť svoj štýl a tvar, ktorý sa Vám hodí. Na túto sezónu trendy diktujú farby, farby a ešte raz farby. Nebojte sa experimentovať a vyberte si klobúk trebárs aj v žltej alebo ružovej. Móda má byť zábavná a hravá, preto sa nebojte riskovať. Stačí výrazný klobúk a o doplnky máte postarané. :)


Vlnený klobúk: LINDEX (29,95 EUR)Klobúk: HM (24,95 EUR)

4. KOŽUŠINA: 

Samozrejme myslím na eko kožušinu, žiadne zvieratká prosím. Umelá kožušinka v dnešnej dobe vyzerá ako pravá, a určite každá z Vás má rada zvieratká, takže im nebudeme ubližovať, čo poviete? Pre menej odvážne slečny odporúčam na začiatok kožušinovú vestičku. Existuje neskutočne veľa vzorov, farieb a strihov. V mojom šatníku mám bielu kožušinovú vestu, ktorú som kúpila v HM. Mám rada veci z HM, pretože sú cenovo veľmi výhodné a kvalitné. Krásne kožušinky nájdete aj v New yorkeri, Orsay alebo v House.

Vesta: HM (39,99 EUR) a druhá tiež z HM (34,99 EUR)
5. ČIŽMY: 

Zase raz opakujem- pri výbere čižiem určite stavte na kvalitu. Túto jeseň sa budú nosiť čižmy s hrubšími opätkami, ktoré sú viac stabilnejšie pri chôdzi ako tie špicaté Mojimi favoritmi sú čižmičky z Topankovo.sk. Majú tam veľmi pekné modely z ktorých si musíte vybrať. Pekné majú tiež v HM, Baťa a v Humanicu.

Boty: HM (29,99 EUR)


    Kožené boty: ZARA (89,95 EUR)Čo nesmie chýbať vo Vašom jesennom šatníku? Napíšte mi dole do komentov. :)


Prajem príjemný zvyšok dňa a zábavné jesenné nakupovanie. :)

Vaša S.

You May Also Like

0 komentárov

Ďakujem za tvoj komentár, odpoviem naň hneď, ako budem môcť. :)