Návšteva kúpelne- Part 2. : Hair styling

by - 14 októbra

Ahojte krásky,
dočkali sme sa pokračovania návštevy kúpelne. :) Dnes sa budem venovať stylingovým prípravkom, a úžasným "vylepšovákom" na naše krásne vlásky. Dosť úvodu, poďme na to. :P


1.  Lak na vlasy: 

Vecička, ktorá nám drží vlasy ako tak pokope,- lak na vlasy. Úžasný produkt hlavne pre tie z Vás, ktoré majú jemné alebo krepovatejúce vlasy. Udrží pokope aj tie najbláznivejšie účesy, a v dnešnej dobe už spolu so stylingom vlasy vyživí, a dodá im lesk. No nie je geniálny? U mňa bodujú laky, ktoré vlasy príliš nezaťažia a nezlepia. Milujem hlavne tie, ktoré krásne voňajú. ;)
Na mojej poličke nájdete:Nivea lak na vlasy volume sensation: 
-napumpuje účes, dlho vydrží, krásne sa vyčesáva
Výsledok: príjemne vonia, naozaj sľubovaný objem, pekné balenie
  
Got 2b volumania:
-nádherná malinová vôňa, dlho vydrží, dobré spevnenie účesu bez zbytočného zlepenia
Výsledok: pevnosť, pružnosť vlasov, udrží aj tie najcoolovejšie vlny


2. Tužidlo na vlasy:

Po laku druhá dôležitá vec, ktorú by malo mať každé dievča a žena v kúpelni. Používa sa pri rôznych účesoch, na vytvorenie kučier ale aj na mokré vlasy pre objem. Či ho používate na mokré vlasy alebo na suché, princíp aplikácie je rovnaký: tužidlo vytlačím do dlane vo veľkosti orecha, kľudne aj trocha viac, podľa dĺžky vlasov, a votriem do vlasov. Pomocou hrebeňa alebo prstami "rozčešem" po celej dĺžke vlasov. Stačí si už len premyslieť typ účesu, a príprava sa môže začať. :)
Moje najobľúbenejšie tužidlo je:


Taft Volume Mousse:
-používam ho už dosť dlho a nikdy nesklamalo :), pekne vonia, udrží účes bez zaťaženia
Výsledok: pružnosť, lesk, vôňa, objem 3. Vosk alebo soufflé na vlasy: 

Potrebný je hlavne pre tie z Vás, ktoré radi experimentujú s účesom, alebo pre milovníčky wet looku. V obchodoch nájdete rôzne vosky, peny, soufflé, krémy,... Každý si môže vybrať produkt, ktorý mu najviac vyhovuje. Mne sa páčia všetky konzistencie produktov na vlasy okrem gélov, tým som neprišla na chuť. :( Momentálne mám na poličke vosk od Taft, a používam ho hlavne vtedy, keď moje vlasy odmietajú poslúchať alebo na uhladený vrkoč, či wet look.
Aplikuje sa jednoducho, v dlaniach rozotriem produkt a následne ho votriem do vlasov. Môj Taft:Taft Ultra wax:
-malé balenie, ktoré sa zmestí do každej kabelky, dobrá konzistencia, nelepí a dobre sa vyčesáva
Výsledok: uhladenosť, lesk, výdrž4. Sprej na ochranu vlasov pri tepelnom stylingu:

Vždy pred úpravou účesu, pri ktorom použijete kulmu alebo žehličku, aplikujte ochranný sprej. Vlasy Vám nielen ochráni, ale tiež zabezpečí, aby sa pri žehlení nelámali a nepoškodili. Používa sa veľmi ľahko, stačí ho pred žehlením alebo fénovaním nastriekať do vlasov. Mne sa osvedčili stylingové produkty od Avonu, sú cenovo prijateľné a úžasne voňajú. :)


Avon Advance Techniques styling:
-praktické balenie, ovocná vôňa, perfektná ochrana
Výsledok: sprej sa pri prežehlení vlasov vyparuje, nemusíte sa báť, takto sprejík funguje

5. Iné stylingové prípravky:

Sem patria ostatné prípravky, ktoré si ženy kupujú podľa toho, aké vlasy majú a čo s nimi chcú vykúzliť. Patria sem volume spreje, vyhladzujúce spreje, spreje na lesk vlasov, volume púdre a suché šampóny. Ja používam sprej na lesk vlasov, suchý šampón a tiež volume sprej. Sprej na lesk vlasov si striekam na konce vláskov, dodám im tak krásny lesk a pôsobia zdravšie. Suchý šampón je dnes povinná výbava praktickej ženy. Vždy, keď máte bad hair day, použijte tento vynález a uvidíte, akú krásnu štruktúru vlas chytí. Platí to aj pri mastných vlasoch- suchý šampón je jednotka pri potlačení mastnoty. Samozrejme, že si vlasy musíte umývať, suchý šampón slúži len v nutných prípadoch. :)
Moje lásky sú:


Balea suchý šampón:
-neparfumovaný, nezanecháva biele fľaky vo vlasoch
Výsledok: prirodzený look, dobre vyčesanie, krásny objem

Aussie Volume sprej:
-bohovská vôňa, super zloženie, pohodlná aplikácia
Výsledok: objem, lesk, vôňa a pocit ľahkosti


Sprej pre lesk vlasov Avon:
-príjemné nelepivé zloženie, krásne vonia, dobrý obal
Výsledok: prirodzený finiš, nezanecháva mastné fľaky na oblečení

Používate stylingové výrobky na vlasy? Máte svojich favoritov, alebo používate prípravky rovnaké, ako mám ja? Napíšte mi dole do komentu. :)

Prajem krásny deň, miláčikovia

Your, S.

You May Also Like

0 komentárov

Ďakujem za tvoj komentár, odpoviem naň hneď, ako budem môcť. :)