Recenzia: BIONSEN deo roll-on

by - 23 októbra

Ahojte kočky,
keď ste videli recenziu na TENTO box, budete vedieť, o aký výrobok sa jedná. Pre tie z Vás, ktoré spomínanú recenziu nevideli, jedná sa o deodorant značky Bionsen, ktorý je u nás menej známy, no o to viac sa o ňom hovorí. Tento roll-on nájdete v ponuke v DM drogérii alebo v lepších menších drogériách.
Bionsen značka využíva minerály z japonských liečivých zdrojov, ktoré chránia a regenerujú pokožku. Výrobky neobsahujú parabény, hliník a umelé prísady, preto sú vhodné aj pre tie z Vás, ktoré sa obávajú možného vzniku rakoviny prsníka. 


Deodorant je určený tiež ženám s citlivou pokožkou, ktoré majú problémy s inými roll-onmi. Neupcháva póry, príjemne vonia a neobsahuje zbytočné parfémy. Plusom je výdrž, vôňa, ktorá je príjemná, no nevtieravá, a samozrejme balenie. Zabraňuje vzniku nepríjemných pachov, je dermatologický testovaný a hypoalergénny.


Vonia po kvetoch, ktoré sa spájajú s čistotou a sviežosťou. Vydrží celé hodiny, nezanecháva biele fľaky na oblečení alebo v podpazuší. Nie je testovaný na zvieratách, čo je pre mňa plusom, kedže som veterinárka. :)
Odporúčam ho aj pri silnom potení, neutralizuje baktérie, ktoré sú zodpovedné za nepríjemný zápach. 
Medzi pozitíva radím aj to, že pri jeho výrobe sú používané čisto prírodné minerálne soli. A ako Bionsen funguje? Kedže je to deodorant, nepôsobí ako antiperspirant, čiže nezabraňuje poteniu. Potenie patrí medzi hlavný ochladzovací mechanizmus tela. Samotný pot nesmrdí, no baktérie, ktoré sa nachádzajú na koži, spolu s potom vytvárajú nepríjemný zápach. Preto Bionsen neutralizuje a ničí baktérie, ktoré sú za tento "smradík" zodpovedné. :)
Myslím, že sa stal mojou novou láskou a dúfam, že ho onedlho nájdem v každom dobrom obchode.

Vyskúšali ste tento roll-on? Máte skúsenosti so značkou Bionsen?

Krásny zvyšok dňa, moji milí

Vaša S.

You May Also Like

0 komentárov

Ďakujem za tvoj komentár, odpoviem naň hneď, ako budem môcť. :)