DE: Clone by Toni&Guy event Praha

by - 14 apríla

Ahojte kočeny,
túto sobotu (16.4.2016 ) sa v Prahe uskutoční event v spolupráci s Toni&Guy. Táto akcia bude zameraná na spojenie umenia, módy a vlasového stylingu v jednom. 
Každý z nás je jedinečný, každý sme unikát. Ak si myslíte, že na svete sú len samé klony, ktoré sa po sebe opičia, presvedčte sa sami, a navštívte tento event. Odlišnosť od okolia vám nedajú len šaty, ale hlavne vaše vlásky. Práve s vlasmi vie človek najviac experimentovať a odlíšiť sa tým od ostatných ľudí. 
Chcete vedieť ako? Ako dokážu vlasy dopomôcť k zmene? 
Akcia, ktorá bude túto sobotu, kde sa okrem módy v podaní mladých talentovaných dizajnérov pokocháte aj vlasovým stylingom, vlasovými premenami a tiež dokonalým líčením.
Vstup máte od 16 rokov zdarma, stačí, ak sa zaregistrujete na stránke (link dole), môžete sa nechať nalíčiť a učesať profesionálmi, odpočiniete si pri nových trendoch a čo je skvelé, vášho mužíčka môžete vziať so sebou. Okrem dámskej vlasovej sekcie tu bude priestor aj pre pánov, kde si môžu s vlasmi zaexperimentovať tiež. :P V Prahe bude v sobotu veselo, za to vám ručím. Ak nie ste fanúšičky takýchto fashion sekcií, nezúfajte. Okrem módnej sekcie tu natrafíte aj na stánky s vlasovou kozmetikou, dekoratívnou kozmetikou či doplnkami, ktoré ako každú ženu, musia chytiť za srdce.
To, že si domov odnesiete zážitky, nové vône a nádych štýlu, to berte ako samozrejmosť. :)

Kedy: 16.4.2016 (sobota)
Pre koho: pre všetkých, ktorí milujú módu, vlasové umenie a trendy 
Vstup: zdarma
Kde: Slovanský dom v Prahe
Registrácia na event: rezervace.douglas.cz

Už viete, aký bude váš program v sobotu? :)

Krásny dník, priatelia
S.

You May Also Like

0 komentárov

Ďakujem za tvoj komentár, odpoviem naň hneď, ako budem môcť. :)