- Dove review -

by - 05 mája

Ahojte lásky,
blíži sa Deň matiek, a ja mám pre vás typ, ako svoju mamičku potešiť, vyčarovať jej úsmev na tvári a radosť. Mama, slovo na 4 písmená, ktoré znamená nesmierne veľa. Znamená lásku, pochopenie, úsmev, radosť, teplo a domov. Mama, človek, s ktorým zdieľame svoje radosti, trápenia, smiech či plač. Mama, žena, po ktorej sme zdedili krásne dlhé nohy, hebkú pleť či gaštanové vlasy. Ona je tá, ktorej by sme lásku mali dávať nie len jediný deň, ale počas celého roka.
Dove pri príležitosti Dňa matiek prichádza s kampaňou smekrasne.sk, kde hlavnú úlohu hrá maminka a my, dcéry. Iba pre našu maminu budeme vždy najkrajšie, najlepšie, podľa nej je náš zadok prekrásny, nevidí na ňom žiadnu celulitídu, učí nás, ako sa máme mať rady, ako máme svoje prednosti ukázať, a nedokonalosti zakryť. Učí nás milovať svoje telo, a aj vďaka našej mame vnímame seba samé ako sebavedomé dámy. 
Ukážte svetu, že si uvedomujete svoju krásu, poďakujte svojej mamičke, kúpte jej kvety, alebo tento úžasný Dove produkt, jednoducho jej ukážte, ako je pre vás dôležitá. :)
Dnes vám predstavím vynovenú radu Dove antiperspirantov, s ktorými zabodujete aj pri najtvrdšej mamine. ;) 


* Antiperspirant Dove Originál s 1/4 hydratačného krému (tuhá, guličková a sprejová varianta), cca 3 eurá:

3 varianty, 3 ženy v domácnosti. Každá dostala jeden, a môžeme testovať. :) 
Guličková varianta:
Obal výrobku je ako pri iných drogériových guličkách. Perfektne sa v ruke drží, nekĺže a podľa mňa vyzerá skvelo. Po otvorení vás prekvapí príjemná vôňa, klasická, tá, na ktorú sme zvyknuté. Oproti baleniu, ktoré bolo predtým, líši sa hlavne tým, že už nie je deodorantom, ale antiperspirantom. To bolo prvé, čo som si všimla, nakoľko antiperspirant je oveľa účinnejší, ako deo. Aplikácia produktu je jednoduchá, na čisté podpazušie použijeme guličkový aplikátor, ktorým jemne rolujeme v oblastí podpazušia. 
Účinok skutočne veľmi prekvapil, ochrana proti poteniu je samozrejmosťou, no čo si sestra pochvaľovala, pretože túto variantu dostala ona, je jemné a hladké podpazušie. Efekt vydržal celý deň, pri ženách, ktoré majú prenikavejší pot, výborná voľba. Oblečenie jemne prevonia, neštípe a ochráni vás celý deň. Kedže obsahuje hydratačný krém, ako bonus dostanete podpazušie bez škvŕn, červených vyrážtičiek a bez hrudiek produktu. Skvelý ťah hlavne na letné obdobie, kedy svieže a voňavé podpazušie zvyšuje naše sebavedomie a krásu. :)Sprejová varianta:
Túto dostala moja maminka, ktorej viac vyhovujú produkty v spreji. 
Kedže moja mamka je osoba, ktorá si potrpí na kvalitné antiperspiranty, pretože je v robote v neustálom pohybe, bola veľmi spokojná. Chválila si aplikáciu, ktoré je rýchla a pohodlná, pretože stačí, ak si sprej strieknete na čistú pazuchu. Kedže sa mamka zvykla sprejovať častejšie počas dňa, ostala prekvapená, že si produkt nemusí opätovne nanášať. Obal opäť klasický, vôňa jemná, nežná, nič výrazné. Efekt dokonalý, jemnosť, žiadne biele pruhy na oblečení, žiadny biely vzduchový oblak v miestnosti, čo sa stáva hlavne pri nekvalitných výrobkoch. Pochvaľovala si tiež aplikátor, ktorý sa nešmýka, nakoľko má drsnejší gumový povrch. Úsmev a spokojnosť, s ktorými sa vracia domov, bez obáv, či ju opäť raz deodorant nesklamal, sú najviac. :)


Tuhá varianta:
Tento anti som nechala seba, pretože mne vyhovujú tuhšie formy výrobkov.
Podľa mňa sa Dove rada vyšvihla, v dobrom slova zmysle. Teraz som oveľa viac spokojnejšia, ako v minulosti. Vidno, že aj zloženie je iné, nedráždi ma, neštípe a dovolí môjmu podpazušiu dýchať. Na tento antiperspirant nemôžem nič zlé napísať, pretože pokrok, ktorý dosiahol, stojí za vyskúšanie. Obal taktiež rovnaký ako všetky tuhé produkty. Vôňa jemná, rovnaká ako pri ostatných dvoch. Po otvorení je samotný výrobok chránený bielou uzatvárateľnou vecičkou, ktorú pred prvou aplikáciou odstránite. Následne vysuniete troška tuhého produktu s pomocou otáčania dolnej časti výrobku, a aplikujete na očistené podpazušie. Stačí málo, netreba to preháňať. Nevytvára biele šmuhy na oblečku, nezhlukuje sa a tiež nežmolí, ochráni ma celý deň a moje podpazušie vyživí. Kedže si oblasť podpazušia holím každý deň, mávam dosť často zapálené a začervenané miesta. Tento krásavec si s nimi hravo poradil, dokonca zabránil zarastaniu chĺpkov do pokožky. Čo viac si môžem želať? Určite odporúčam, vyskúšajte samé, presvedčte sa, že aj vaše podpazušie môže byť chránené a krásne. Ak budete v drogérii kupovať antiperspirant pre seba, nezabudnite na svoju maminku, sestru či svokru, aj ony si zaslúžia byť rozmaznávané. :)


Oslovili vás výrobky? Používate Dove? Ak áno, ste spokojné? 

Happy day guys,
S.

Za poskytnutie výrobkov na testovanie ďakujem unilever.skYou May Also Like

0 komentárov

Ďakujem za tvoj komentár, odpoviem naň hneď, ako budem môcť. :)