#smekrasne

by - 05 júna

Ahojte krásky,
po úspešnej kampani, ktorú Dove nedávno predstavila, a o ktorej ste si mohli prečítať aj na mojom blogu, prichádza do sveta krásy s novým projektom. 
Kampaň podporuje ženské sebavedomie, uvedomenie si svojich predností a lásku k sebe samej. 
Viete o tom, že skoro 60% žien nevie odpovedať na otázku, či sa cíti byť atraktívna a krásna? Slovenské ženy nie sú veľmi pozitívne, čo sa týka svojho vzhľadu, čo je veľká škoda. :(
Každý jeden z nás, či je svetlej, alebo tmavej pleti, je krásny. Rôznorodosť ľudstva tkvie v inakosti, v tom, že každý jeden človek na tejto planéte sa od okolia odlišuje. Niekto má husté vlasy, iný pekné štíhle nohy...Čo však máme spoločné, je zmýšľanie.
Práve preto treba obdivovať svoje telo, chváliť sa každý deň, nezabudnúť na fakt, že vaše tučné a hnusné nohy nesú celé telo vždy tam, kam si zmyslíte. Bez frflaní a negatívnosti. Poďakovali ste im niekedy? Čo tak skúsiť im poďakovať, prihovoriť sa im, vidieť ich v lepšom svetle, nehundrať a nesťažovať sa na ich vzhľad, uvidíte, ako rozkvitnú. :)
Láska je dar, s láskou treba pristupovať k životu, ku kráse.  
Ženy nevidia svoje prednosti, nevidia plné ružové pery, svetlé zamatové vlasy, len tie zlé a škaredé nohy. Preto sa cítia nepekné. S tým prichádzajú nedostatky v sebavedomí, zlá nálada a smútok.
Predstavte si však situáciu, kedy sedíte s kamarátkou na káve, a ona pochváli váš nový strih vlasov. Hneď je svet krajší, hneď sa cítite lepšie, akosi sebavedomejšie. Je to príjemný pocit, však? :) 
Symbolom tejto kampane je priateľstvo, a názory kamarátok. 
Ony nás totiž vidia v úplne inom svetle, ako sa vidíme my. Nezabudnite, najlepšia kamarátka je viac, ako milióny. Tá vás vždy podrží, stojí pri vás v dobrom, aj v zlom.
Pridajte sa ku Dove kampani, ukážte, ako vaše sebavedomie stúpa, buďte ženou, ktorou ste vždy chceli byť. Nezničte si bytie na tejto planéte negativizmom, škaredým zmýšľaním. Vedzte, že každý z nás je krásny, tak pristúpte k zrkadlu, a pochváľte sa. 
Chváľte sa každý deň, viackrát za deň, chváľte sa za úlohy, ktoré ste splnili. Pochváľte svoje bacuľaté líčka, veď bez nich by váš úsmev nebol taký neodolateľný, ako doteraz. Chváľte sa kedykoľvek, kdekoľvek a hlavne veľa. 
A ak začiatky budú ťažké, nezabudnite, že priatelia sú tu na to, aby vám pomohli.
Spolu budete silnejšie, krajšie, a sebavedomejšie. :)Ak vás táto kampaň zaujala, pozrite si video a po pozretí vstaňte, bežte k zrkadlu a pochváľte sa. Áno, aj za upravený drdol, ktorý sa dnes mimoriadne vydaril. ;)Pekný večer dievčatá,
S. 

You May Also Like

2 komentárov

  1. To je pekne napísané samozrejme že treba byť sebavedomejší teda tak zdravo,, a Dove mám rada hlavne antiperspiranty v spreji:)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ďakujem moja, potešila si ma svojou pochvalou. :) A aj ja mám rada Dove antiperspiranty, no skôr v tuhej verzii.

      Odstrániť

Ďakujem za tvoj komentár, odpoviem naň hneď, ako budem môcť. :)