Notino Black Friday Sale

by - 21 novembra

Ahojte,
máte už nakúpené darčeky pod stromček? Ak všetko vybavujete na poslednú chvíľu, do pozornosti vám dávam vynikajúce akcie na e-shope Notino. Akcie a darčeky k nákupu budú prebiehať po celý tento týždeň, teda bežia od včera až do nedele. 
Chcete vedieť, čo všetko vám počas tohto špeciálneho týždňa zliav e-shop ponúka?


Black sale prichádza s jedinečnými ponukami, ktoré sa len tak nevidia:

* Doprava ZADARMO pri nákupe produktov nad 44 eur
* 25% zľava na vybrané značky ( Davidoff, Lacoste, Loréal Paris, Mediblanc, Listerine, Naturalium, Rowenta, Braun, ... ) s kódom black25sk
* zľava na parfémy až do 45%
* zľava na kozmetiku až do 60%
* Makeup Revolution Mystery Bag k nákupu produktov od tejto značky nad 28 eur

Medzi najlepšiu akciu týždňa patrí Mystery Bag, jedná sa o balíček produktov, ktorého obsah objavíte až u vás doma. Každý balíček je jedinečný, zostavený tak, aby vyhovoval ženám aj dievčatám. 
Balíček som dostala aj ja a jeho obsah ma príjemne prekvapil. Nečakala som, že si v taštičke nájdem toľko skvelých výrobkov. Pozrime sa spolu, čo ma v tajomnom balíčku čakalo. :)


Mystery Bag obsahoval presne 7 plných produktov. Give them darkness paleta očných tieňov bola najväčšia položka v balíku. Paletka sa nesie v tmavých farbách, nájdete v nej aj červenú, bielu, trblietavé či matné tiene. Pigmentáciu som ešte neskúšala, stále váham, či si ju nechať, alebo ju posunúť vám, do súťaže. Uvidíme, ako sa nakoniec rozhodnem. Každopádne, pre milovníčky tmavých farieb je táto paletka trefa do čierneho. 


Červený rúž ma veľmi krásnu farbu, viem si ho predstaviť pri sviatočnej večeri. Oceňujem krémové zloženie a sýtu farbu, ktorá nezalieza do vrások. S výberom som spokojná. Žltý rúž je pre mňa trocha väčšie sústo, určite ho nebudem nosiť počas bežného dňa, no možno po ňom siahnem pri prípravách na párty. :P

Mono očné tiene v hnedých farbách majú dokonalú pigmentáciu. Svetlejší matný tieň je ideálny do záhybov oka, zatiaľ čo "zapečený" tieň na viečko. Dostal ma hlavne jeho kovový lesk, je veľmi pekný a na túto sezónu ako stvorený. 


Lesky na pery, alebo tiež krémové farby na pery mi prišli v takmer identických odtieňoch, jeden z nich je však trocha svetlejší. Na perách vyzerajú dobre, sú lesklé a ich výdrž je celkom fajn. 


Len pre zaujímavosť, môj balíček mal hodnotu cca 30 eur, čo je úžasné, nemyslíte? Ak ešte stále váhate nad kúpou produktov od MUR, teraz je ten správny čas nielen na vyskúšanie nových výrobkov, ale aj na doplnenie zásob. Všetky akcie nájdete v sekcii Black Friday

Zlákal vás Black Friday Sale? Ak áno, čo ste si ulovili?

You May Also Like

8 komentárov

Ďakujem za tvoj komentár, odpoviem naň hneď, ako budem môcť. :)