Nový rok, nový diár

by - 26 decembra

Ahojte,
ako ste prežili Vianoce? U nás boli magické, krásne a štedré, poviem vám, toľko darčekov som vôbec nečakala. :D Onedlho tu máme rok 2018, už teraz sa teším, čo mi prinesie. Aby som počas roka bola 100% organizovaná, potrebujem diár. Preferujem väčšie notesy, nemám rada tie miniatúrne, áno, zmestia sa do kabelky, no nič poriadne si do nich nezapíšem. Nápadný, pestrý aj dostatočne veľký diár ponúka I can Academy.


Diár harmónie v živote ženy ma oslovil nielen svojou A5 veľkosťou, ale aj tvrdou väzbou a farebným obalom. Na obale je znázornený strom života, pripomína silu a nezávislosť. Som rada, že tvorcovia nezabudli na záložky, tu ich nájdete rovno štyri, každá slúži na rôzne obdobie podľa fázy ženského cyklu. Zamatovo matný poťah s lesklým písmom vynikne na každom pracovnom stole. 
Celý notes je ladený do ružovej a červenej farby, sú ženské a ohnivé, mne osobne sa páčia a to ružovú veľmi nemusím. :)


Na prvých stránkach sa k vám prihovárajú autori s predsavzatím, ktoré vás motivuje a povzbudí. Tak, ako ostatné diáre, aj tento obsahuje rôzne citáty s milým a prívetivým slovom. Osobné údaje sú samozrejmosť, taktiež predslov a rady, ako využiť zápisník naplno. Celý rok začnete Kruhom života, v ňom si presne určíte, akej oblasti sa chcete venovať a prečo je pre vás dôležitá. Aby ste vedeli využiť záložky podľa cyklu, podrobný návod nájdete hneď na prvých stránkach. Štátne sviatky, prázdniny, kalendár na rok 2019, ročný plánovač aj zoznam mien podľa abecedy uľahčí váš život a konečne sa budete cítiť organizovane. Najradšej mám mesačný plánovač, malé okienka sú ideálne na zapísanie si dátumov narodenín, dovolenky alebo osobného voľna. Ja si tu často píšem dátumy skúšok a zápočtov. Srdce ženy ponúka detailný týždenný diár s časovými intervalmi, miestom na poznámky a top 3 úlohami. Malé riadky slúžia na poznačenie si vecí, za ktoré ste vďačné. Slovenský a český kalendár mien, hodnotenie mesiaca a plány, to všetko vám diár ponúka. 


Súčasťou diára sú aj mesačné cvičenia na posilnenie sebavedomia, navodenie harmónie v živote a pravý time managment. Sila prírody nás ženy často ovplyvňuje, fázy cyklu poznáme snáď všetky, vieme, ako sa cítime pred našimi dňami a ako po nich. Žena bola už v minulosti považovaná za silnú osobu, mala zvládnuť viac vecí naraz, zatiaľ čo sa muži starali o potravu, žena vychovávala deti, varila, upratovala a udržovala chod domácnosti. Doteraz je známe, že ženy dokážu viac vecí naraz, no prečo si nepomôcť harmonogramom, ktorý tu pre nás vždy bude a uľahčí náš život? Presne taký je tento zápisník, v druhej polovici ukrýva miesto na poznámky, plánovač dovolenky, antistresovú omaľovánku a čisté stránky pre vaše kreatívne JA. 


K niektorým cvičeniam dostanete bonusy, môžte si ich stiahnuť na web stránke (odkaz nájdete v diári). Ak ste mamička a hľadáte perfektný diár, toto je on, vášho srdca šampión. Jeho obsah sa totiž zaoberá aj materstvom, ponúka vám rady a tipy pre manažment domácnosti, práce a vzťahov. 
Získajte nový pohľad na riadenie času, nenechajte sa pohltiť povinnosťami a zabudnite na slovo stres. 
Tak čo ženy moje, ideme na to?

Motivačné diáre, kalendáre, knihy, zošity, perá a veľa iného nájdete na e-shope vesele-veci.sk.

Poznáte túto stránku? Máte rady motivačnú literatúru, diáre či kalendár?

Pekný zvyšok dňa,
S.

You May Also Like

6 komentárov

 1. Vypadá sympaticky. Až na ty dny koncipované do sloupečků; preferuju spíš kalendářní systém v řádcích, rozvržení na hodiny (zatím) nepotřebuju.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ďakujem za komentár, každému vyhovuje niečo iné. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Diar vyzera dobre, este som si ziaden nezaobstarala takze je to dobra inspiracia. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nejsem dělaná na tento typ diářů, ale když to vezmu obecně, tak je moc pěkně a hlavně chytře vymyšlenej! :))

  Gabux

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ďakujem vám holky, každému sa páči niečo iné, no ja osobne som spoko. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za tvoj komentár, odpoviem naň hneď, ako budem môcť. :)